"Tata poszedł do pracy"

Jak już wspominałam cały czerwiec wiszę w Łodzi ;) przy ul. Narutowicza 57
Dzięki Jolusi rzecz oczywista :*
Dzisiaj wrzucam pracę, która jest jedną z pięciu na tejże wystawie. Przedstawiam Tatę co poszedł do pracy i już nie wrócił.
Aby dopełnić wydarzenie mam naskrobać kilka słów o sobie, nie chciałam pisać o wystawach, festiwalach i innych pierdołach dlatego póki co mam oto takie coś:
"Maluję od kilku lat i wraz z biegiem czasu coraz częściej zamiast pychy odczuwam satysfakcję. Unikam ludzi choć łatwo nawiązuję kontakty, nie oglądam telewizji i nie rozumiem świata - mam 17 lat choć urodziłam się w 1982 roku - słucham ambientu, lubię dobrą fantastykę i perwersję Gombrowicza - nie znam umiaru i mam skłonności do uzależnień - bywam arogancka i wyniosła, choć łatwowierna i naiwna - kocham swoich Przyjaciół, las i czystą wodę, ale nie lubię się opalać, zbierać grzybów. Jestem masochistką, pesymistką i paranoikiem. Jako dziecko marzyłam by być Janosikiem a potem Robin Hoodem."(...)cdn
To tyle, jeszcze wypadałoby to jakoś od serca zakończyć;)

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) kochana jesteś :*

   Usuń
 2. Aguś to cała Ty!Asia D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam się szczerze przyznać ;)

   :*:*:*:* moc buziaków dla Ciebie (dla Was)

   Usuń
 3. W to ostatnie trzy w jednym specjalnie nie wierzę. Bardziej w 17 lat, a zamiana pychy na satysfakcję to najpiękniejsze, co może być i każdemu tego życzę :)
  Co nieco poprawiłbym interpunkcję, a na końcu (od serca) dałbym coś w tym stylu: ...a zresztą co tu dużo pisać - zapraszam do oglądania, moje obrazki mówią o mnie wszystko, na pewno więcej niż wszelkie słowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za sugestię, ale przede wszystkim za odwiedziny :* Pozdrawiam cieplutko

   Usuń
  2. A z pychą to jest tak, że ma dwie strony i czasem troszkę pomaga przymykać oko ;) Jednak wszystko w nadmiarze szkodzi :)

   Usuń
 4. Aga, masz swój styl.
  Dużo mroku, słońca ociupinkę...przynajmniej tak jest w Twoich pracach.
  Ciepło pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, "Czym skorupka nasiąknie za młodu, tym na starość trąci."
   Także tak to właśnie wygląda ;)

   pozdrawiam i bardzo dziękuję za odwiedziny :*

   Usuń